Avgiftsmodell Offentlig upphandling grundutbildning, modul 1-2
Olika organisationer har olika behov. Därför erbjuder vi tre olika avgiftsmodeller för våra digitala utbildningar: organisationslicens, volymrabatt och enstaka utbildning.
Organisationslicens
Vårt uppdrag från vår ägare SKR är att bidra med nytta och värde till välfärden, samt att skala och sprida vårt stöd till kommuner och regioner. Organisationslicensen är en del av vår ständiga ”välfärdsrabatt”.
När du köper en digital on demand-utbildning från oss kan du välja att köpa tillgång till utbildningen genom organisationlicens. Det är ett mycket förmånligt alternativ om ni vill tillhandahålla en utbildning till flera medarbetare.
Organisationslicensen innebär att:
- Alla i målgruppen inom din organisation får tillgång till utbildningen.
- Medarbetare kan använda utbildningen i sin arbetsvardag under en längre tid.
- Det finns möjlighet att lägga utbildningen i er egen lärplattform eller använda Addas.
- Ni får en mycket förmånlig avgift som beräknas utifrån din organisations storlek samt målgruppen för utbildningen.
En organisationslicens för Offentlig upphandling grundutbildning gäller för samtliga tre moduler.
Är du intresserad av en organisationlicens? Kontakta Tommy Eriksson, 070-527 59 81, tommy.eriksson@adda.se
Volymrabatt, modul 1-2
En organisationslicens är alltid mer förmånligt men vi erbjuder också volymrabatt om du vet hur många och vilka i din organisation som ska gå en utbildning. För att få ta del av volymrabatten måste alla deltagare anmälas vid samma tillfälle. Deltagarna får tillgång till utbildningen i 365 dagar från det att deltagaren är registrerad.
För modul 1-2 i den här utbildningen har vi följande rabattrappa:
2-10 st 3600 kr/st
11-20 st 3400 kr/st
21-30 st 3200 kr/st
31-40 st 3000 kr/st
Har du behov av utbildningen för fler än 40 medarbetare? Kontakta Tommy Eriksson, 070-527 59 81, tommy.eriksson@adda.se
Boka utbildningen och anmäl deltagarna via formuläret
Enstaka utbildning
Självklart kan du köpa tillgång till utbildningen för en person, då kostar den 4000 kr. Du får tillgång till utbildningen i 365 dagar från det att du registreras.